• Sára a Jakub na šiestom mieste

• V predposlednom súťažnom vystúpení "Elbakov" skončili Sára s Jakubom v snoubordkrose miešaných družstiev na veľmi peknom šiestom mieste. Škoda, tretieho miesta v semifinále, do ktorého šli ako najvyššie nasadený tím. Na súťaži veľmi dobre zajazdila Sára, ktorá bola v kvalifikácii druhou najrýchlejšou pretekárkou a aj v malom finále posunula našich z ôsmeho na šieste miesto. Gratulujeme!!!

• Trojbodová kapitánka Ema

• Skvelé dievčatá s trojbodovou kapitánkou Emou Lackovou, žiačkou I. A triedy našej SSŠŠ ELBA, porazili na EYOF 2023 Fínky 4:2, po predchádzajúcej výhre nad Rakúskom 5:4 a postúpili z prvého miesta do bojov o medaily. Super, baby, gratulujeme!!!

• Športový festival mládeže - EYOF 2023

• Našu školu veľmi teší, že na Európskych hrách mládeže 2023 sa zúčastnili štyria naši žiaci. Hneď prvý deň sa predstavila Miška Ižarová a hokejistky, v zostave ktorých figurovala aj Ema Lacková. A nezabudnime ani na piatu "Elbáčku", ktorá vycestovala na EYOF - trénerka shorttracku Blanka Hympánová. Prinášame fotky zo slávnostného otvorenia hier. Bola to jediná možnosť, pri ktorej sa všetci piati účastníci mohli stretnúť.