• Športovec mesiaca máj - Lucia Rumančíková

• Aj ďalším najlepším športovcom mesiaca je dievča. A tentokrát opäť futbalistka. Bol to veľmi tesný súboj, ale znovu sa potvrdilo to staré známe "kde sa dvaja bijú, tretí víťazí". Bol to dlho súboj volejbalistky s futbalistom, ale záver patril jednoznačne podporovateľom Lucky Rumančíkovej, ktorá sa stala najlepšou športovkyňou za mesiac máj. GRATULUJEME!!!

• Náš Adam Elizeuš majstrom Slovenska

• Premiérová sezóna a hneď DOUBLE.
            Bratia Radoslav a Adam Elizeušovi získali titul v Niké Superlige a zároveň SZMF Superlige do 23 rokov v malom futbale, kde celú sezónu reprezentovali výber Humenného.
            Blahoželáme!

• ​​​​​​​ M SR v maswrestlingu aj s Timeou a Šimonom

• Dňa 13. júna 2023 sa konal 2. ročník majstrovstiev Slovenska mládeže v Bardejove. Prihlásených bolo cez 100 pretekárov a súťažilo sa v 8 vekových kategóriách. Majstrovstiev sa zúčastnili aj naši žiaci - Šimon Matej a Timea Rajtíková. Šimon Matej obsadil 2. miesto v kategórii juniori do 90 kg a Timea Rajtíková 1. miesto v kategórii dorastenky nad 70 kg. Obom zúčastneným k fantastickým výsledkom gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!

• Maturity 2023

• Každý maturant sa pred svojou maturitnou skúškou určite bojí. Je to možno prvá ústna skúška v jeho živote a nevie, čo bude prežívať. Má trému, strach z neúspechu a skoro každý si v duchu vraví „ja nič neviem". Podľa mňa je počas skúšania myšlienkami iba v svojej mysli a hľadá tam čo potrebuje. Po skúške sa mu uľaví, no ešte pár minút sa určite trasie. Keď neuspel povie si „ach, mohol som sa lepšie pripraviť". A keď skúšku urobí je šťastný a odľahne mu, že sa na to svedomite pripravil. Nás môže tešiť, že všetci naši maturanti boli šťastní... Všetci maturitu zvládli na prvý pokus. Niektorí výborne, niektorí veľmi dobre a niektorí dobre. Všetci s úsmevom na perách. Ďakujeme všetkým, ktorí sa o to pričinili. Triednym učiteľom, učiteľom, rodičom a aj samotným žiakom. Držíme vám všetkým palce v ďalšom živote.