• Turistický kurz 1. M

• V dňoch 11. - 14. septembra sa konalo Jesenné školské športové sústredenie vo forme turistického kurzu pre žiakov 1. M. Žiaci absolvovali vysokohorské turistiky vo Vysokých Tatrách, kde preverili nielen svoju kondíciu, ale aj znalosti a zručnosti pri pohybe náročným lesným a horským terénom. Spoločne so svojimi vyučujúcimi navštívili horský hotel Sliezsky Dom, Téryho chatu, najzdatnejší prešli aj cez priečne sedlo na Zbojnickú chatu. Nenechali sme si újsť ani Popradské pleso a výstup do sedla pod Ostrvou. Popri nastúpaných výškových metroch a prejdených kilometroch zažili veľa zábavy a dobrodružstva.

Páčila by sa vám takáto turistika?

• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

• Nový školský rok 2023/2024 sme slávnostne otvorili na Nádvorí úspechov Elba. Srdečne vítame všetkých žiakov školy, obzvlášť žiakov prvých ročníkov. Všetkým želáme úspešný nový školský rok plný pohody, optimizmu a tvorivej energie.