Toto je kolektív pedagogických a nepedagogických pracovníkov Najúspešnejšej strednej školy PSK za rok 2021, Súkromnej strednej športovej školy ELBA Prešov.
    • Mobilná aplikácia

Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
    • Novinky

• Florbalistky potešili

Na florbalovom turnaji žiačok stredných škôl v Prešovskom okrese sme dosiahli výborný výsledok. Umiestnili sme sa na prvom mieste vo finálovej skupine a postupujeme do krajského finále!

Gratulujeme našim talentovaným žiačkam k ich skvelej hre a bojovnému duchu!

• Úspechy na bedmintonových turnajoch!

Naši šikovní žiaci a žiačky predviedli svoje bedmintonové zručnosti na nedávnych turnajoch na susednej škole Ľ. Podjavorinskej, a my sme veľmi hrdí na ich výsledky!

Naši chlapci sa zúčastnili turnaja 20. 3. 2024 a zaslúžene získali 3. miesto a naše dievčatá pokračovali vo veľkom štýle, keď sa zúčastnili turnaja o dva dni neskôr a vybojovali si krásne 2. miesto!

• Ocenenie majstrov Slovenska

Včera sa na Nádvorí úspechov našej školy uskutočnila milá oslava a zároveň aj ocenenie žiakov, ktorí sa zaslúžili o zisk titulu majstra Slovenska vo futsale. Dnes prinášame niekoľko fotiek z tohto oceňovania.

• Pohár konečne u majiteľky

Akosi sme si už zvykli, že poháre najlepším športovcom mesiaca odovzdávame s meškaním a stalo sa to aj teraz. Tentokrát si svoj pohár a diplom po takmer troch mesiacoch prevzala šortrekárka, reprezentantka Slovenska a žiačka našej školy Tamara Tokárová, ktorá toto ocenenie získala ešte za mesiac november.

• Športový deň

Dňa 12. 3. 2024 sa žiaci 1., 2. a 3. ročníka zúčastnili športového dňa, ktorý sa konal v prešovskom jazdeckom areáli (bowling pri trati). Žiaci TS Futbal (Tatran Prešov) mali riadny tréning na umelom ihrisku. Ostatní žiaci TS Futbal v športovom oblečení a vhodnej obuvi (kopačky, tarfy) odohrali zápas medzi sebou na umelej tráve. Ďalší žiaci odohrali bowlingový turnaj. Utorok bol vydareným športovým dňom.

• Pohár u víťaza

Dnes si svoj pohár a diplom za najlepšieho športovca mesiaca január prevzal Ivan Thomka. Ivanovi gratulujeme a držíme palce pri dnešnej písomnej maturite.